Dziwny kolor moich włosów i henna Khadi Cassia

Witajcie :)

Ostatnio zaczęłam sie zastanawiać nad pofarbowaniem włosów. W sumie to nie ostatnio, ale od zawsze nie podobał mi się moj naturaly kolor, który jest przejściem między blondem a brązem? Ciemny blond / jasny brąz?? Nie potrafię go nawet określić, znajomi mówią, że jest mysi (co mnie strasznie denerwuje :D). Na zdjęciach zazwyczaj wychodzi na średni/ciemny brąz, ale też czasem zdarza się, że wychodzą zdecydowanie za jasne. Różnice koloru możecie zobaczyć w pierwszej włosowej aktualizacji. A tu przykładowe zdjęcia, kiedy kolor jest za jasny:
DSC09336
DSC09155

 

 

 

 

 

 

Nie wiem, skąd różnice koloru, ale myślę, że oświetlenie AŻ TAK nie wpływa na kolorystykę.

Generalnie kolor moich włosów nazywam dziwnym ;) Stąd moje marzenie o jego zmianie. Od zawsze jestem zakochana w ciemnych brązach, stąd kiedyś często na mojej głowie lądowały szamponetki, które chwilowo mnie uszczęśliwiały. Miałam też incydent z ciemnobrązową farbą, która koniec końców wyszła czarna, więc po hektolitrach wylanych łez sięgnęłam po dekoloryzację.

Teraz chciałabym pofarbować włosy henną Khadi Ciemny brąz, ale czytałam, że wypłukuje się na rudo, a to coś czego wręcz nienawidzę, (tak, kiedyś też pomalowałam jakąś farbą – kasztanowy brąz – który również wymywał się w rudości). Rozwiązaniem jest podobno wcześniejsze użycie bezbarwnej Cassi, ale tu również wyczytałam, że blondynkom wychodzi zieleń, czego się obawiam, bo mój kolor jest taki niewiadomo jaki..
henna cassia

Co myślicie? Lepiej przed ciemnym brązem, użyć Cassi, czy zaryzykować bez niej?
Czy jakaś MYSIA malowała włosy właśnie Cassią, a dopiero po jakimś czasie brązem??? ;)

Pozdrawiam serdecznie,
hairandstyle

4 Komentarze

  1. Ja jestem mysia i wierna farbom Mila ;) robiłam parę skoków w bok,. ale zawsze wracam do nich z podkulonym ogonem. teraz sprawiłam sobie kolorek, który właśnie nie ma być rudy,ale ma nadać zdecydowaną tonację mojej czuprynie, efekty farbowania pewnie wrzucę na bloga :)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.